#Modalink fashion Hakkımızda

Her Türlü soru ve öneriniz için bize telefon,whatsaap destek,iletişim formu destek bölümlerinden ulaşabilirsiniz.Sizlerin memluniyetini sağlmak en temel görevimizdir.Tüm ziyaretçilerimize ve müşterilerimize iyi alışverişler dileriz.

TAHSİN ALKAN – CEO  tahsinalkan.com.tr

15

15 Yıllık Tecrübe

30+

FAZLA MARKA İLE ÇALIŞMA

4000+

Fazla Ürün Çeşidi

3M+

Yıllık Site Zİyareti

Fashion Design

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkımızda

2004 Yılında İzmir Bornova'da bir aile firması olarak Kadın ve Erkek hazır giyim, Ayakkabı, Aksesuar Parekende -Toptan satış üzerine Mağazacılık sektöründe faliyetlerimize başladık.
Hazır giyim ve tekstil ürünleri alanında uzmanlaşan firmamız genişleyen kadrosu ve piyasadaki ticari ilişkileriyle sektörün aranan firmaları arasına girmiştir. Özellikle Müşterilerimiz için trend olan yeni sezon modellerin satışını web sitemizden yapmaktayız . internette özellikle instagram ve facebook gibi sosyal medya sayfalarımız üzerinden Müşteri siparişlerini almaktayız.

KENDİMİZE GÖVREV SAYDIKLARIMIZ MİSYONUMUZ

Sezon trent lerini yakından takip ederek model ve ürün çeşitleri açısından müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün yelpazesini elde bulundurarak sipariş sonrası hızlıca teslimini sağlamak.

GELECEK PLANLAMAMIZ VİZYONUMUZ

Değişen çalışma koşullarına uyum sağlayarak ve işletmemizin teknolojilerini yenilemek ve buna uygun personel deneyimlerini artırmak.pazarda daha büyük pay elde edebilmek için kaliteli ürün ve hizmetten taviz vermeyerek müşteri memluniyeti odaklı çalışmaktır.

YUKARI

X